Medarbetare

När det gäller kund/admin/ekonomi
Hanna Eriksson
070-617 80 26

hanna@hali.se
E-mail

christina-helmer_sv

När det gäller kund/admin/ekonomi
Christina Helmer
070-600 04 07

christina@hali.se
E-mail

tomas-berglund_sv

När det gäller järnskrot & återvinning
Tomas Berglund
070-689 80 26

tomas@hali.se
E-mail

hans-lindsmyr_sv

När det gäller kran & lyft (å kaffe)
Hans Lindsmyr
070-686 80 26

hans@hali.se
E-mail

När det gäller personal, admin & projekt
Nils Wetterlind
070-233 09 04

nils@hali.se
E-mail

När det gäller Farligt Avfall och Återvinning
Siw Olars
070-249 46 61

siw@hali.se
E-mail

niklas-granmyr_sv

Niklas Granmyr

mikael-lof_sv

När det gäller kranbilar
Mikael Löf
070-606 80 26

yobio-mehretab_sv

Yobio Mehretab

 

 

xxxx

emil_sv

Emil

andreas-jonsson_sv

Andreas Jonsson

Gunnar Löf

Bild saknas

 

Rasmus Lindblom

Bild saknas

 

Jonas Eriksson

Bild saknas

 

Johan Karlsson

Bild saknas